Busy do Niemiec Szczecinek

Oferujemy przewóz osób i mienia ze Szczecinka do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Szczecinku i jego okolicach.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

Nasze trasy obejmują poniższe miejscowości oraz ich okolice:

Województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie:

Słupsk, Koszalin, Lębork, Gdynia, Świdwin, Szczecinek, Łobez, Nowogard, Bytów, Miastko, Sławno, Darłowo, Kościerzyna, Kartuzy, Sierakowice, Czarna Dąbrówka, Wejcherowo, Rumia, Brusy, Skarszewy, Pelpin, Starogard Gdański, Bobolice, Czarne, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Borne Sulinowo, Stargard Szczeciński, Gryfice, Płoty, Białogard, Trzebiatów, Sianów, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Wolin, Polanów, Dębica Kaszubska, Główczyce, Damnica, Reda, Szczecin

Miasta i miejscowości na terenie Niemiec:

Berlin, Magdeburg, Hannover, Dortmund, Dusseldorf, Essen, Wuppertal, Koln, Bonn, Kassel, Giessen, Koblenz, Trier, Franfurkt, Mannheim, Leipzig, Jena, Erfurt, Numberg, Heilbronn, Stuttgart, Basel, Strasburg, Karlsruhe, Kaiserslautern, Saarbrucken, Luxemburg, Aachen, Venlo, München, Augsburg, Ulm.

Nasza firma zajmuje się przewozem osób oraz paczek na terenie kraju i poza jego granicami. Obsługujemy północno – zachodnią część Polski. Z nami w szybki i bezpieczny sposób dotrzesz do wybranego miejsca w Niemczech. Oprócz Niemiec obsługujemy także przewozy pasażerskie do Holandii, Belgii i Luksemburga. Dojeżdżamy do większości dużych miast i ich okolic. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów są dla nas najważniejsze. Przez cały czas podróży pasażerowie mają gwarantowane ubezpieczenie. Cały czas opracowujemy polepszenia jakości świadczonych przez nas usług i staramy się wprowadzać nowe udogodnienia dla podróżujących. 

Busy ze Szczecinka do Niemiec

Busy ze Szczecinka dowiozą wszystkich pasażerów pod wskazany przez nich adres. Oferujemy usługę “door to door”, dzięki której odbierzemy każdego spod podanego przez niego adresu i zawieziemy w konkretne, wybrane przez niego miejsce. Nasze trasy obejmują takie miasta w Niemczech jak: Berlin, Magdeburg, Hannover, Dortmund, Düsseldorf, Essen, Wuppertal, Köln, Bonn, Kassel, Giessen, Koblenz, Trier, Frankfurt, Mannheim, Leipzig, Jena, Erfurt, Nürnberg, Heilbronn, Stuttgart, Basel, Strasburg, Karlsruhe, Kaiserslautern, Saarbrücken, Luxemburg, Aachen, Venlo, München, Augsburg, Ulm. Jesteśmy do dyspozycji osób prywatnych oraz grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski są w godzinach porannych we wtorki i w piątki, a z zagranicy, w środy i soboty. Grupy zorganizowane mogą wybrać dowolny dzień wyjazdu i powrotu. 

Doświadczenie kierowców 

Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób.

Busy ze Szczecinka do Berlina

Busy ze Szczecinka do Magdeburga

Busy ze Szczecinka do Hannoveru

Busy ze Szczecinka do Dortmundu

Busy ze Szczecinka do Dusseldorfu

Busy ze Szczecinka do Essen

Busy ze Szczecinka do Wuppertalu

Busy ze Szczecinka do Koln

Busy ze Szczecinka do Bonn

Busy ze Szczecinka do Kassel

Busy ze Szczecinka do Giessen

Busy ze Szczecinka do Koblenz

Busy ze Szczecinka do Trier

Busy ze Szczecinka do Franfurktu

Busy ze Szczecinka do Mannheim

Busy ze Szczecinka do Leipzigu

Busy ze Szczecinka do Jena

Busy ze Szczecinka do Erfurtu

Busy ze Szczecinka do Numberga

Busy ze Szczecinka do Heilbronn

Busy ze Szczecinka do Stuttgartu

Busy ze Szczecinka do Basel

Busy ze Szczecinka do Strasburga

Busy ze Szczecinka do Karlsruhe

Busy ze Szczecinka do Kaiserslautern

Busy ze Szczecinka do Saarbrucken

Busy ze Szczecinka do Luxemburga

Busy ze Szczecinka do Aachen

Busy ze Szczecinka do Venlo

Busy ze Szczecinka do München

Busy ze Szczecinka do Augsburga

Busy ze Szczecinka do Ulm