Busy do Niemiec - Gdynia

Oferujemy przewóz osób i mienia z Gdynia do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Gdyni.

(0048) 668 172 386 

Oferujemy przejazdy krajowe oraz międzynarodowe. Zajmujemy się przewozem pasażerów do wielu miast w tym Gdynia i okolice. 

Busy osobowe do Niemiec z  Gdyni

Nasza firma stara się, żeby przejazdy były organizowane do większości dużych miast i okolic. Nasza usługa “od drzwi do drzwi” oznacza, że odbieramy swoich pasażerów spod wskazanego przez nich adresu i wieziemy na miejsce, które sami nam podadzą. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy znają najlepsze trasy. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz pogodą ducha, co jeszcze bardziej umila podróż. Dodatkowo, nasza firma posiada wszystkie zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem.

Przewóz osób z Gdyni do Niemiec

Busy do Niemiec z GdyniBezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. 

Busy z Gdyni do Berlina

Busy z Gdyni do Magdeburga

Busy z Gdyni do Hannoveru

Busy z Gdyni do Dortmundu

Busy z Gdyni do Dusseldorfu

Busy z Gdyni do Essen

Busy z Gdyni do Wuppertalu

Busy z Gdyni do Koln

Busy z Gdyni do Bonn

Busy z Gdyni do Kassel

Busy z Gdyni do Giessen

Busy z Gdyni do Koblenz

Busy z Gdyni do Trier

Busy z Gdyni do Franfurktu

Busy z Gdyni do Mannheim

Busy z Gdyni do Leipzigu

Busy z Gdyni do Jena

Busy z Gdyni do Erfurtu

Busy z Gdyni do Numberga

Busy z Gdyni do Heilbronn

Busy z Gdyni do Stuttgartu

Busy z Gdyni do Basel

Busy z Gdyni do Strasburga

Busy z Gdyni do Karlsruhe

Busy z Gdyni do Kaiserslautern

Busy z Gdyni do Saarbrucken

Busy z Gdyni do Luxemburga

Busy z Gdyni do Aachen

Busy z Gdyni do Venlo

Busy z Gdyni do München

Busy z Gdyni do Augsburga

Busy z Gdyni do Ulm