Busy do Monachium - zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa zachodniopomorskiego do Monachium. Zamów już teraz busa do Monachium, który zabierze Cię spod domu w zachodniopomorskiem.

(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Monachium z  zachodniopomorskiego

Jesteśmy firmą przewozową, która zajmuje się przewozami na terenie północno – zachodniej części Polski. Oprócz Niemiec obsługujemy także przewozy pasażerskie do Holandii, Belgii i Luksemburga. Docieramy do większości dużych miast oraz ich okolic. Dodatkowo zajmujemy się usługami kurierskimi – przewozy przesyłek, ale również wynajmem aut. Oferujemy usługę door to door, co oznacza, że odbieramy pasażera z miejsca zamieszkania i odwozimy go pod dokładny, wskazany przez niego adres. Na cały czas podróży pasażer ma zagwarantowane ubezpieczenie. Nasze przejazdy busami do Niemiec są również organizowane dla grup zorganizowanych. Dla nich jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. 

Przewozy do Monachium 

Monachium leży w południowych Niemczech. Jest ponadto głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalno-naukowym południowej części kraju. Dodatkowo jest częstym miejscem wycieczkowym Polaków. Często kojarzone jest z zespołem piłkarskim Bayern Monachium oraz piwem. Oprócz tego posiada wiele zabytkowych budynków i ciekawych miejsc do zwiedzania. Z Polski do Niemiec można dotrzeć w różny sposób. Godnym polecenia środkiem transportu jest bus. 

Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż, korzystamy wyłącznie z nowych, regularnie serwisowanych busów, które przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem. 

Wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej 

Nasze pojazdy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Posiadamy licencje, które zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. 

Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres.  

Busy do Monachium Pomorskie

Busy z Polski do Monachium

Bus do Monachium

Busy Bawaria Polska codziennie