Busy do Monachium - pomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa pomorskiego do Monachium. Zamów już teraz busa do Monachium, który zabierze Cię spod domu w województwie pomorskim.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Monachium z  pomorskiego

Monachium leży w południowych Niemczech. Jest ponadto głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalno-naukowym południowej części kraju. Dodatkowo jest częstym miejscem wycieczkowym Polaków. Często kojarzone jest z zespołem piłkarskim Bayern Monachium oraz piwem. Oprócz tego posiada wiele zabytkowych budynków i ciekawych miejsc do zwiedzania. Z Polski do Niemiec można dotrzeć w różny sposób. Godnym polecenia środkiem transportu jest bus. 

Województwo pomorskie – Monachium 

Bus z całego województwa pomorskiego  do Niemiec  to usługa ciesząca się samymi dobrymi opiniami. Nasza flota pojazdów i najwyższy poziom bezpieczeństwa to gwarancja, że każdy klient dotrze w wybrane przez siebie miejsce o czasie. Dbamy o to, aby podróż z nami była przyjemna i w pełni komfortowa nawet, gdy trwa wiele godzin. Cały czas wprowadzamy nowe udogodnienia i rozszerzamy gamę naszych usług, starając się przy tym podnosić jakość realizowanych przez nas transportów. Kierowcy realizujący transport posiadają bogatą wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu gwarantują pełnię bezpieczeństwa i sprawny dojazd do miejsca docelowego. Wszyscy są sympatyczni, pogodni oraz cechują się wysokim poziomem kultury osobistej. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie w razie nieprzewidzianych okoliczności. Największą zaletą przewozów do Niemiec busem jest wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. W razie pytań nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. 

Przewozy krajowe i międzynarodowe 

Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż, korzystamy wyłącznie z nowych, regularnie serwisowanych busów, które przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem. 

Orły Transportu 2020

W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu”, dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę i rozwój oraz za traktowanie klientów priorytetowo. Jako jedni z nielicznych oferujemy tak wysoką jakość usługi door to door, z gwarancją terminowości i punktualności. Jazda naszymi pojazdami jest zawsze przyjemna, w odpowiedniej temperaturze i z odpowiednią ilością miejsca dla każdego. Komfort jest bardzo ważny również dla naszych kierowców, dlatego przywiązujemy do niego wyjątkową wagę. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, które zapewnia przede wszystkim nasza doświadczona kadra, która prócz kwalifikacji posiada bogate doświadczenie i umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji. Korzystanie z najnowszych technologii, jak wbudowana nawigacja czy systemy antypoślizgowe w naszych pojazdach jeszcze bardziej zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas podróży. W przypadku wycieczek zorganizowanych lub przedsiębiorstw korzystających z naszych usług, cenę możemy ustalić indywidualnie, wraz z pozostałymi szczegółami transportu. 

Busy z Bytowa do Monachium

Busy z Gdyni do Monachium

Busy z Lęborka do Monachium

Busy z Miastka do Monachium

Busy ze Słupska do Monachium

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Monachium

Busy z Wejcherowa do Koblencji

Busy z Rumii do Koblencji

Busy z Redy do Koblencji

Busy z Kościerzyny do Koblencji

Busy z Kartuz do Koblencji

Busy z Sierakowic do Koblencji