Przewozy do Niemiec - Szczecin

Oferujemy przewóz osób i mienia ze Szczecina do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Szczecinie.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Przewozy pasażerskie do Niemiec ze Szczecina

Przewozy ze Szczecina do Niemiec to jeden z głównych kierunków wybieranych przez podróżujących w Północno – Zachodniej Polsce. Wybierając naszą firmę przewozową, nasi pasażerowie dotrą bezpiecznie i na czas. Nasza firma oferuje przewozy door to door, czyli pasażer sam wybiera adres w konkretnej miejscowości, a my odbieramy i dowozimy z podanego miejsca. Jest to bardzo wygodna opcja, dzięki której można uniknąć wszelkiego rodzaju opłat dodatkowych, takich jak taksówka czy komunikacja miejska. Co więcej, jeżeli ktoś obawia się niedogodności związanych z pobytem w obcym miejscu na terenie Niemiec, opcja door to door sprawi, że dotrzesz bezpośrednio w miejsce docelowe. Oprócz przejazdów do Niemiec oferujemy także przejazdy do Belgii, Luksemburga i Holandii.

Przewozy krajowe i międzynarodowe ze Szczecina 

Nasze przejazdy są dedykowane osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Ceny naszych przejazdów wahają się w zależności od odległości z miejsca początkowego do docelowego. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Przewóz osób wykonywany jest przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają niezbędne dokumenty i  kwalifikacje, a ponadto jako firma dysponujemy licencjami wydanymi przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, w zakresie okazjonalnego międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. Na swoim koncie mamy już wiele przewozów na różnych trasach krajowych i międzynarodowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Dodatkowo, oprócz przewozu osób z adresu na adres, umożliwiamy również usługi kurierskie, czyli przewóz przesyłek oraz wynajem aut.

Busy do Niemiec – Szczecin 

Nasze busy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów.

Nasi pasażerowie cały czas do nas wracają, co jest dla nas najlepszym dowodem zaufania i najwyższej jakości naszych usług. Zostaliśmy nagrodzeni również w konkursie “Orły Transportu”, co dodatkowo potwierdza rzetelność naszej firmy i pełne zaangażowanie w jej rozwój. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów pasażerskich – gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcję z podróży. W razie pytań chętnie na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Przewozy ze Szczecina do Berlina

Przewozy ze Szczecina do Magdeburga

Przewozy ze Szczecina do Hannoveru

Przewozy ze Szczecina do Dortmundu

Przewozy ze Szczecina do Dusseldorfu

Przewozy ze Szczecina do Essen

Przewozy ze Szczecina do Wuppertalu

Przewozy ze Szczecina do Koln

Przewozy ze Szczecina do Bonn

Przewozy ze Szczecina do Kassel

Przewozy ze Szczecina do Giessen

Przewozy ze Szczecina do Koblenz

Przewozy ze Szczecina do Trier

Przewozy ze Szczecina do Franfurktu

Przewozy ze Szczecina do Mannheim

Przewozy ze Szczecina do Leipzigu

Przewozy ze Szczecina do Jena

Przewozy ze Szczecina do Erfurtu

Przewozy ze Szczecina do Numberga

Przewozy ze Szczecina do Heilbronn

Przewozy ze Szczecina do Stuttgartu

Przewozy ze Szczecina do Basel

Przewozy ze Szczecina do Strasburga

Przewozy ze Szczecina do Karlsruhe

Przewozy ze Szczecina do Kaiserslautern

Przewozy ze Szczecina do Saarbrucken

Przewozy ze Szczecina do Luxemburga

Przewozy ze Szczecina do Aachen

Przewozy ze Szczecina do Venlo

Przewozy ze Szczecina do München

Przewozy ze Szczecina do Augsburga

Przewozy ze Szczecina do Ulm