Przewozy do Niemiec - Koszalin

Oferujemy przewóz osób i mienia z Koszalina do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Koszalinie.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Przewozy pasażerskie do Niemiec z  Koszalina

Przewozy pasażerskie do Niemiec z Koszalina to jedna z naszych propozycji, jaką kierujemy do wszystkich ceniących sobie bezpieczne, komfortowe podróżowanie w zdecydowanie dobrej cenie. Pracujesz na terenie Niemiec? Jedziesz odwiedzić rodzinę? Planujesz urlop? Nasza firma oferuje przewozy door to door, czyli pasażer sam wybiera adres w konkretnej miejscowości, a my odbieramy i dowozimy z podanego miejsca. Jest to bardzo wygodna opcja, dzięki której można uniknąć wszelkiego rodzaju opłat dodatkowych, takich jak taksówka czy komunikacja miejska. Co więcej, jeżeli ktoś obawia się niedogodności związanych z pobytem w obcym miejscu na terenie Niemiec, opcja door to door sprawi, że dotrzesz bezpośrednio w miejsce docelowe. Oprócz przejazdów do Niemiec oferujemy także przejazdy do Belgii, Luksemburga i Holandii.

Przewozy pasażerskie do Niemiec z Koszalina 

Niemcy to jeden z najczęstszych celów podróży Polaków. Wybierając naszą firmę przewozową, nasi pasażerowie dotrą na czas w komfortowych warunkach. Obszar działania naszej firmy transportowej to województwo zachodniopomorskie i pomorskie. Bus Koszalin – Niemcy to usługa ciesząca się samymi dobrymi opiniami. Nasza flota pojazdów i najwyższy poziom bezpieczeństwa to gwarancja, że każdy klient dotrze w wybrane przez siebie miejsce o czasie. Dbamy o to, aby podróż z nami była przyjemna i w pełni komfortowa nawet, gdy trwa wiele godzin. Cały czas wprowadzamy nowe udogodnienia i rozszerzamy gamę naszych usług, starając się przy tym podnosić jakość realizowanych przez nas transportów. Dodatkowo, oprócz przewozu osób z adresu na adres, umożliwiamy również usługi kurierskie, czyli przewóz przesyłek oraz wynajem aut.

Międzynarodowe przejazdy – Koszalin 

Ceny naszych przejazdów wahają się w zależności od odległości z miejsca początkowego do docelowego. Nasze przejazdy są dedykowane osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Przewóz osób wykonywany jest przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają niezbędne dokumenty i  kwalifikacje, a ponadto jako firma dysponujemy licencjami wydanymi przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, w zakresie okazjonalnego międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. Na swoim koncie mamy już wiele przewozów na różnych trasach krajowych i międzynarodowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż, korzystamy wyłącznie z nowych, regularnie serwisowanych busów, które przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem. 

Przewozy z Koszalina do Berlina

Przewozy z Koszalina do Magdeburga

Przewozy z Koszalina do Hannoveru

Przewozy z Koszalina do Dortmundu

Przewozy z Koszalina do Dusseldorfu

Przewozy z Koszalina do Essen

Przewozy z Koszalina do Wuppertalu

Przewozy z Koszalina do Koln

Przewozy z Koszalina do Bonn

Przewozy z Koszalina do Kassel

Przewozy z Koszalina do Giessen

Przewozy z Koszalina do Koblenz

Przewozy z Koszalina do Trier

Przewozy z Koszalina do Franfurktu

Przewozy z Koszalina do Mannheim

Przewozy z Koszalina do Leipzigu

Przewozy z Koszalina do Jena

Przewozy z Koszalina do Erfurtu

Przewozy z Koszalina do Numberga

Przewozy z Koszalina do Heilbronn

Przewozy z Koszalina do Stuttgartu

Przewozy z Koszalina do Basel

Przewozy z Koszalina do Strasburga

Przewozy z Koszalina do Karlsruhe

Przewozy z Koszalina do Kaiserslautern

Przewozy z Koszalina do Saarbrucken

Przewozy z Koszalina do Luxemburga

Przewozy z Koszalina do Aachen

Przewozy z Koszalina do Venlo

Przewozy z Koszalina do München

Przewozy z Koszalina do Augsburga

Przewozy z Koszalina do Ulm