Busy do Ulm - zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa zachodniopomorskiego do Ulm. Zamów już teraz busa do Ulm, który zabierze Cię spod domu w zachodniopomorskiem.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Ulm z  zachodniopomorskiego

Ulm to niemieckie miasto słynące z największej na świecie iglicy w katedrze. Ulm jest miastem uniwersyteckim. Na uniwersytecie i w szkole technicznej studiuje około 10 000 studentów. Być może z tego powodu Ulm ma dziś jedną z największych koncentracji pubów, kawiarni i restauracji w Niemczech. To miasto jest znane również z tego, że w nim w roku 1879 urodził się Albert Einstein. Jest to piękne miasto idealne na wycieczkę dla osób, które lubią klimatyczne, zabytkowe miejsca. Jednym z transportów, którymi można się tam dostać jest bus. Jest to bez wątpienia jedno z wygodniejszych rozwiązań. 

Przewozy do Niemiec z Polski 

Przewozy z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski to jedna z naszych propozycji, jaką kierujemy do wszystkich ceniących sobie bezpieczne, komfortowe podróżowanie w zdecydowanie dobrej cenie. W przypadku, gdy pracujesz na terenie Niemiec lub jedziesz na wycieczkę – nasze busy sprawdzą się idealnie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. Wszystkie busy są na bieżąco poddawane przeglądom, by mieć pewność, że na trasy wyruszają niezawodne pojazdy. Realizujemy przejazdy osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. 

Bezpieczne przejazdy – województwo zachodniopomorskie 

Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż, korzystamy wyłącznie z nowych, regularnie serwisowanych busów, które przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem.

Nasza firma zajmuje się przewozami pasażerskimi oraz kurierskimi na terenie Polski, Belgii, Holandii i Niemiec. Zakres naszego działania to województwo zachodniopomorskie i pomorskie. Docieramy do większości dużych miast i okolic na tych terenach. Oferujemy usługę “od drzwi do drzwi”, czyli odbieramy naszych pasażerów spod wyznaczonego adresu oraz zawozimy ich na wskazane przez nich miejsce. Naszą główną działalnością są przewozy pasażerskie dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje w celach przewozów pasażerskich na międzynarodowych trasach. Posiadamy licencje, które zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy.

Busy ze Szczecina do Ulm

Busy z Białogardu do Ulm

Busy ze Stargardu do Ulm

Busy z Kołobrzegu do Ulm

Busy ze Szczecinka do Ulm

Busy ze Złocieńca do Ulm

Busy z Czaplinka do Ulm

Busy z Połczyna Zdroju do Ulm

Busy z Koszalina do Frankfurtu

Busy z Wałcza do Frankfurtu

Busy ze Świdwina do Frankfurtu

Busy z Łobza do Frankfurtu

Busy z Nowogardu do Frankfurtu

Busy z Darłowa do Frankfurtu

Busy z Drawska Pomorskiego do Frankfurtu