Busy do Ulm - pomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa pomorskiego do Ulm. Zamów już teraz busa do Ulm, który zabierze Cię spod domu w województwie pomorskim.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Ulm z  pomorskiego

Ulm to niemieckie miasto słynące z największej na świecie iglicy w katedrze. Ulm jest miastem uniwersyteckim. Na uniwersytecie i w szkole technicznej studiuje około 10 000 studentów. Być może z tego powodu Ulm ma dziś jedną z największych koncentracji pubów, kawiarni i restauracji w Niemczech. To miasto jest znane również z tego, że w nim w roku 1879 urodził się Albert Einstein. Jest to piękne miasto idealne na wycieczkę dla osób, które lubią klimatyczne, zabytkowe miejsca. Jednym z transportów, którymi można się tam dostać jest bus. Jest to bez wątpienia jedno z wygodniejszych rozwiązań. 

Nasza firma stara się, żeby przejazdy były organizowane do większości dużych miast i okolic. Nasza usługa “od drzwi do drzwi” oznacza, że odbieramy swoich pasażerów spod wskazanego przez nich adresu i wieziemy na miejsce, które sami nam podadzą. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy znają najlepsze trasy. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz pogodą ducha, co jeszcze bardziej umila podróż. Dodatkowo, nasza firma posiada wszystkie zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Nasza firma posiada odpowiednie dokumenty i licencje wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, umożliwiające nam legalny, okazjonalny przewóz osób oraz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. 

Przewozy z województwa pomorskiego

Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Przejazdy wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe. Warto wybrać właśnie naszą firmę do przejazdu z Polski do Niemiec, ponieważ można mieć pewność, że będzie to wygodny, sprawny i udany przejazd.

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. Wszystkie busy są na bieżąco poddawane przeglądom, by mieć pewność, że na trasy wyruszają niezawodne pojazdy. Realizujemy przejazdy osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia.

Busy z Bytowa do Ulm

Busy z Gdyni do Ulm

Busy z Lęborka do Ulm

Busy z Miastka do Ulm

Busy ze Słupska do Ulm

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Ulm

Busy z Wejcherowa do Koblencji

Busy z Rumii do Koblencji

Busy z Redy do Koblencji

Busy z Kościerzyny do Koblencji

Busy z Kartuz do Koblencji

Busy z Sierakowic do Koblencji