Busy do Stuttgart - pomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa pomorskiego do Stuttgart. Zamów już teraz busa do Stuttgart, który zabierze Cię spod domu w województwie pomorskim.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Stuttgart z  pomorskiego

Stuttgart jest stolicą i największym miastem landu Badenia-Wirtembergia. Z pewnością jest to miejsce kojarzone szczególnie z motoryzacją – Porsche, Mercedes. Dodatkowo Stuttgart jest jedną z najbardziej zielonych metropolii Europy. Region Stuttgartu wykazuje największe w Niemczech nagromadzenie instytucji naukowych, akademickich i badawczych. Jednym z transportów, którymi można się tam dostać jest bus. Jest to bez wątpienia jedno z wygodniejszych rozwiązań. 

Międzynarodowe i krajowe przejazdy 

Nasza firma zajmuje się przewozami pasażerskimi oraz kurierskimi na terenie Polski, Belgii, Holandii i Niemiec. Zakres naszego działania to województwo zachodniopomorskie i pomorskie. Docieramy do większości dużych miast i okolic na tych terenach. Oferujemy usługę “od drzwi do drzwi”, czyli odbieramy naszych pasażerów spod wyznaczonego adresu oraz zawozimy ich na wskazane przez nich miejsce. Naszą główną działalnością są przewozy pasażerskie dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Na czas całej podróży wszyscy pasażerowie mają zagwarantowane ubezpieczenie. 

Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres.

Przewozy do Stuttgartu – województwo pomorskie 

Nasze busy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów.  

Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje w celach przewozów pasażerskich na międzynarodowych trasach. Posiadamy licencje, które zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy.

Busy z Bytowa do Stuttgart

Busy z Gdyni do Stuttgart

Busy z Lęborka do Stuttgart

Busy z Miastka do Stuttgart

Busy ze Słupska do Stuttgart

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Stuttgart

Busy z Wejcherowa do Koblencji

Busy z Rumii do Koblencji

Busy z Redy do Koblencji

Busy z Kościerzyny do Koblencji

Busy z Kartuz do Koblencji

Busy z Sierakowic do Koblencji