Busy do Niemiec - Złocieniec

Oferujemy przewóz osób i mienia ze Złocieńca do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Złocieńcu.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Niemiec ze  Złocieńca

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, dzięki możliwości door to door. Oznacza to, że odbieramy pasażera z miejsca zamieszkania i odwozimy go pod dokładny, wskazany przez niego adres. Przez całą drogę pasażer ma zagwarantowane ubezpieczenie. Poza przewozami pasażerskimi świadczymy usługi kurierskie – przewozy przesyłek oraz wynajem samochodów. Nasze przejazdy są dedykowane osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Obsługujemy Północno-Zachodnią część Polski. Naszą główną działalnością są przewozy pasażerskie do Niemiec, Holandii, Luksemburga, Belgii i Szwajcarii.

Bezpieczne przejazdy do Niemiec 

Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż, korzystamy wyłącznie z nowych, regularnie serwisowanych busów, które przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem. 

Busem ze Złocieńca można dotrzeć we wszystkie miejsca. Do najpopularniejszych tras z pewnością należy Złocieniec – Berlin, jednak umożliwiamy dojazd również do innych miejscowości w Niemczech. Posiadamy wszelkie zezwolenia i licencje wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Przewozy są wykonywane nowoczesnymi, komfortowymi oraz bezpiecznymi samochodami. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. 

Busy do Niemiec – Złocieniec 

Bus Złocieniec – Niemcy to usługa ciesząca się samymi dobrymi opiniami. Nasza flota pojazdów i najwyższy poziom bezpieczeństwa to gwarancja, że każdy klient dotrze w wybrane przez siebie miejsce o czasie. Dbamy o to, aby podróż z nami była przyjemna i w pełni komfortowa nawet, gdy trwa wiele godzin. Cały czas wprowadzamy nowe udogodnienia i rozszerzamy gamę naszych usług, starając się przy tym podnosić jakość realizowanych przez nas transportów. Kierowcy realizujący transport posiadają bogatą wiedzę, a także wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu gwarantują pełnię bezpieczeństwa i sprawny dojazd do miejsca docelowego. Wszyscy są sympatyczni, pogodni oraz cechują się wysokim poziomem kultury osobistej. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie w razie nieprzewidzianych okoliczności. 

Największą zaletą przewozów do Niemiec busem jest wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. W razie pytań nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Busy ze Złocieńca do Berlina

Busy ze Złocieńca do Magdeburga

Busy ze Złocieńca do Hannoveru

Busy ze Złocieńca do Dortmundu

Busy ze Złocieńca do Dusseldorfu

Busy ze Złocieńca do Essen

Busy ze Złocieńca do Wuppertalu

Busy ze Złocieńca do Koln

Busy ze Złocieńca do Bonn

Busy ze Złocieńca do Kassel

Busy ze Złocieńca do Giessen

Busy ze Złocieńca do Koblenz

Busy ze Złocieńca do Trier

Busy ze Złocieńca do Franfurktu

Busy ze Złocieńca do Mannheim

Busy ze Złocieńca do Leipzigu

Busy ze Złocieńca do Jena

Busy ze Złocieńca do Erfurtu

Busy ze Złocieńca do Numberga

Busy ze Złocieńca do Heilbronn

Busy ze Złocieńca do Stuttgartu

Busy ze Złocieńca do Basel

Busy ze Złocieńca do Strasburga

Busy ze Złocieńca do Karlsruhe

Busy ze Złocieńca do Kaiserslautern

Busy ze Złocieńca do Saarbrucken

Busy ze Złocieńca do Luxemburga

Busy ze Złocieńca do Aachen

Busy ze Złocieńca do Venlo

Busy ze Złocieńca do München

Busy ze Złocieńca do Augsburga

Busy ze Złocieńca do Ulm