Busy do Niemiec - Zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób z miejscowości zachodniopomorskich do Niemiec. Zamów już teraz busa, który zabierze Cię spod domu.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

Nasze trasy obejmują poniższe miejscowości oraz ich okolice:

Województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie:

Słupsk, Koszalin, Lębork, Gdynia, Świdwin, Szczecinek, Łobez, Nowogard, Bytów, Miastko, Sławno, Darłowo, Kościerzyna, Kartuzy, Sierakowice, Czarna Dąbrówka, Wejcherowo, Rumia, Brusy, Skarszewy, Pelpin, Starogard Gdański, Bobolice, Czarne, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Borne Sulinowo, Stargard Szczeciński, Gryfice, Płoty, Białogard, Trzebiatów, Sianów, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Wolin, Polanów, Dębica Kaszubska, Główczyce, Damnica, Reda, Szczecin

Miasta i miejscowości na terenie Niemiec:

Berlin, Magdeburg, Hannover, Dortmund, Dusseldorf, Essen, Wuppertal, Koln, Bonn, Kassel, Giessen, Koblenz, Trier, Franfurkt, Mannheim, Leipzig, Jena, Erfurt, Numberg, Heilbronn, Stuttgart, Basel, Strasburg, Karlsruhe, Kaiserslautern, Saarbrucken, Luxemburg, Aachen, Venlo, München, Augsburg, Ulm.

Jesteśmy firmą przewozową, która zajmuje się przewozami z miejscowości województw – zachodniopomorskiego i pomorskiego do wielu regionów Niemiec. Obsługujemy północno – zachodnią część Polski. Oprócz Niemiec obsługujemy także przewozy pasażerskie do Holandii, Belgii i Luksemburga.  Docieramy do prawie wszystkich dużych miast i okolic. Oferujemy usługę door to door, co oznacza, że odbieramy pasażera z miejsca zamieszkania i odwozimy go pod dokładny, wskazany przez niego adres. Na cały czas podróży pasażer ma zagwarantowane ubezpieczenie. Dodatkowo zajmujemy się usługami kurierskimi – przewozy przesyłek, ale również wynajmem aut. Nasze przejazdy busami do Niemiec są również organizowane dla grup zorganizowanych. Dla nich jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. 

Przewozy na terenie województwa zachodniopomorskiego obejmują takie miasta jak Szczecin, Stargard, Gryfice czy Borne Sulinowo. 

Zachodniopomorskie – przewozy osób 

Nasze pojazdy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.

Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje w celach przewozów pasażerskich na międzynarodowych trasach. Posiadamy licencje, które zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. 

Wieloletnie doświadczenie

Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze odwozimy naszych klientów pod wskazany adres.  

W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co pokazuje nasze zaangażowanie w pracę oraz to jak bardzo cenimy sobie swoich pasażerów. 

Busy z zachodniopomorskiego do Berlina

Busy z zachodniopomorskiego do Magdeburga

Busy z zachodniopomorskiego do Hannoveru

Busy z zachodniopomorskiego do Dortmundu

Busy z zachodniopomorskiego do Dusseldorfu

Busy z zachodniopomorskiego do Essen

Busy z zachodniopomorskiego do Wuppertalu

Busy z zachodniopomorskiego do Koln

Busy z zachodniopomorskiego do Bonn

Busy z zachodniopomorskiego do Kassel

Busy z zachodniopomorskiego do Giessen

Busy z zachodniopomorskiego do Koblenz

Busy z zachodniopomorskiego do Trier

Busy z zachodniopomorskiego do Franfurktu

Busy z zachodniopomorskiego do Mannheim

Busy z zachodniopomorskiego do Leipzigu

Busy z zachodniopomorskiego do Jena

Busy z zachodniopomorskiego do Erfurtu

Busy z zachodniopomorskiego do Numberga

Busy z zachodniopomorskiego do Heilbronn

Busy z zachodniopomorskiego do Stuttgartu

Busy z zachodniopomorskiego do Basel

Busy z zachodniopomorskiego do Strasburga

Busy z zachodniopomorskiego do Karlsruhe

Busy z zachodniopomorskiego do Kaiserslautern

Busy z zachodniopomorskiego do Saarbrucken

Busy z zachodniopomorskiego do Luxemburga

Busy z zachodniopomorskiego do Aachen

Busy z zachodniopomorskiego do Venlo

Busy z zachodniopomorskiego do München

Busy z zachodniopomorskiego do Augsburga

Busy z zachodniopomorskiego do Ulm