Busy do Niemiec - Zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób z miejscowości zachodniopomorskich do Niemiec. Zamów już teraz busa, który zabierze Cię spod domu.

(0048) 668 172 386

Jesteśmy firmą przewozową, która zajmuje się przewozami z miejscowości województw – zachodniopomorskiego i pomorskiego do wielu regionów Niemiec. Obsługujemy północno – zachodnią część Polski. Oprócz Niemiec obsługujemy także przewozy pasażerskie do Holandii, Belgii i Luksemburga.  Docieramy do prawie wszystkich dużych miast i okolic. Oferujemy usługę door to door, co oznacza, że odbieramy pasażera z miejsca zamieszkania i odwozimy go pod dokładny, wskazany przez niego adres. Na cały czas podróży pasażer ma zagwarantowane ubezpieczenie. Dodatkowo zajmujemy się usługami kurierskimi – przewozy przesyłek, ale również wynajmem aut. Nasze przejazdy busami do Niemiec są również organizowane dla grup zorganizowanych. Dla nich jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. 

Przewozy na terenie województwa zachodniopomorskiego obejmują takie miasta jak Szczecin, Stargard, Gryfice czy Borne Sulinowo. 

Busy do Niemiec – Zachodniopomorskie – przewozy osób 

Nasze pojazdy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych.

Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje w celach przewozów pasażerskich na międzynarodowych trasach. Posiadamy licencje, które zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. 

Busy do Niemiec – Zachodniopomorskie – wieloletnie doświadczenie

Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze odwozimy naszych klientów pod wskazany adres.  

W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co pokazuje nasze zaangażowanie w pracę oraz to jak bardzo cenimy sobie swoich pasażerów. 

Busy Zachodniopomorskie Berlin

Busy Zachodniopomorskie Magdeburg

Busy Zachodniopomorskie Hannover

Busy Zachodniopomorskie Dortmund

Busy Zachodniopomorskie Dusseldorf

Busy Zachodniopomorskie Essen

Busy Zachodniopomorskie Wuppertal

Busy Zachodniopomorskie Koln

Busy Zachodniopomorskie Bonn

Busy Zachodniopomorskie Kassel

Busy Zachodniopomorskie Giessen

Busy Zachodniopomorskie Koblenz

Busy Zachodniopomorskie Trier

Busy Zachodniopomorskie Franfurt

Busy Zachodniopomorskie Mannheim

Busy Zachodniopomorskie Leipzig

Busy Zachodniopomorskie Jena

Busy Zachodniopomorskie Erfurt

Busy Zachodniopomorskie Norymberga

Busy Zachodniopomorskie Heilbronn

Busy Zachodniopomorskie Stuttgart

Busy Zachodniopomorskie Basel

Busy Zachodniopomorskie Strasburg

Busy Zachodniopomorskie Karlsruhe

Busy Zachodniopomorskie Kaiserslautern

Busy Zachodniopomorskie Saarbrücken

Busy Zachodniopomorskie Luxemburg

Busy Zachodniopomorskie Aachen

Busy Zachodniopomorskie Venlo

Busy Zachodniopomorskie Monachium

Busy Zachodniopomorskie Augsburga

Busy Zachodniopomorskie Ulm