Busy do Niemiec - Szczecin

Oferujemy przewóz osób i mienia ze Szczecin do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Szczecinie.


(0048) 668 172 386 

Przewóz osób Szczecin Niemcy

Zajmujemy się przewozem osób ze Szczecina do Niemiec. Szukasz sprawdzonego przewoźnika? To dobrze trafiłeś. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Co ważne, nasza firma posiada wykwalifikowaną kadrę kierowców, ich ogromne doświadczenie i szeroka wiedzę z zakresu ruchu drogowego, a dodatkowo dobra znajomość tras sprawiają, że cała podróż będzie przebiegała bezpiecznie. Komfort oraz bezpieczeństwo to dla nas priorytet.

Busy Szczecin Niemcy

Cały czas opracowujemy polepszenia jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki nam Wasza podróż ze Szczecina do Niemiec będzie szybka i wygodna. Świadczymy swoje usługi na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Realizujemy przewozy grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co pokazuje nasze zaangażowanie w pracę oraz to jak bardzo cenimy sobie swoich pasażerów. Dlatego też unowocześniamy naszą flotę naszych pojazdów i podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. 

Busy do Niemiec ze Szczecina.

Poza przejazdami do Niemiec oferujemy także przewozy pasażerskie do Holandii, Belgii i Luksemburga. Docieramy do większości dużych miast i ich okolic. Nasza usługa to “door to door”, co oznacza, że odbieramy pasażera spod jego adresu zamieszkania pod wskazany adres. Na czas podróży mają zagwarantowane ubezpieczenie. Ponadto oferujemy usługi kurierskie (przewóz przesyłek) oraz wynajem aut. Nasi kierowcy posiadają bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz pogodą ducha, co jeszcze bardziej umila podróż.

Przewozy Szczecin Niemcy

Posiadamy wszelkie zezwolenia i licencje wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Przewozy są wykonywane nowoczesnymi, komfortowymi (klimatyzacja) oraz bezpiecznymi (systemy antypoślizgowe) samochodami prowadzonymi przez pogodnych i życzliwych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. 

Za sobą mamy już bardzo dużo udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa ze Szczecina do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres, ponieważ dbamy o ich bezpieczeństwo i wygodę. 

Oprócz województwa zachodniopomorskiego świadczymy usługi na terenie województwa pomorskiego, na przykład w takich miastach jak: Słupsk, Koszalin, Lębork, Gdynia, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Złocieniec, Gryfice, Płoty, Białogard. 

Busy ze Szczecina do Berlina

Busy ze Szczecina do Magdeburga

Busy ze Szczecina do Hannoveru

Busy ze Szczecina do Dortmundu

Busy ze Szczecina do Dusseldorfu

Busy ze Szczecina do Essen

Busy ze Szczecina do Wuppertalu

Busy ze Szczecina do Koln

Busy ze Szczecina do Bonn

Busy ze Szczecina do Kassel

Busy ze Szczecina do Giessen

Busy ze Szczecina do Koblenz

Busy ze Szczecina do Trier

Busy ze Szczecina do Franfurktu

Busy ze Szczecina do Mannheim

Busy ze Szczecina do Leipzigu

Busy ze Szczecina do Jena

Busy ze Szczecina do Erfurtu

Busy ze Szczecina do Numberga

Busy ze Szczecina do Heilbronn

Busy ze Szczecina do Stuttgartu

Busy ze Szczecina do Basel

Busy ze Szczecina do Strasburga

Busy ze Szczecina do Karlsruhe

Busy ze Szczecina do Kaiserslautern

Busy ze Szczecina do Saarbrucken

Busy ze Szczecina do Luxemburga

Busy ze Szczecina do Aachen

Busy ze Szczecina do Venlo

Busy ze Szczecina do München

Busy ze Szczecina do Augsburga

Busy ze Szczecina do Ulm