Busy do Niemiec - Starogard Gdański

Oferujemy przewóz osób i mienia ze Starogardu Gdańskiego do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Starogardzie Gdańskim.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Niemiec ze  Starogardu Gdańskiego

Busy do Niemiec od pewnego czasu stały się bardzo popularnym sposobem na podróż. Jest to często wybierany kierunek przez turystów oraz osoby, które jeżdżą w ten sposób do pracy. Ceny naszych przejazdów wahają się w zależności od odległości z miejsca początkowego do docelowego. Nasze przejazdy są dedykowane osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. 

Przewozy busem ze Starogardu Gdańskiego do Niemiec 

Nasza firma zajmuje się przewozami pasażerskimi na terenie północno – zachodniej części Polski. Oprócz przejazdów krajowych oferujemy także przejazdy  międzynarodowe do: Niemiec, Belgii, Luksemburga i Holandii. Mamy bogate doświadczenie w przewozach pasażerskich. Obsługujemy Północno-Zachodnią część Polski. Docieramy prawie do wszystkich dużych miast i ich okolic w obsługiwanych przez nas krajach. Oferujemy usługę door to door, co oznacza, że odbieramy Państwa spod wskazanego adresu i zawozimy pod również określone przez Państwa miejsce. Na czas podróży wszyscy pasażerowie mają zapewnione ubezpieczenie. Posiadamy wszelkie zezwolenia oraz licencje wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. 

Przewóz osób wykonywany jest przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają niezbędne dokumenty i  kwalifikacje, a ponadto jako firma dysponujemy licencjami wydanymi przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, w zakresie okazjonalnego międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. Na swoim koncie mamy już wiele przewozów na różnych trasach krajowych i międzynarodowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

Międzynarodowe przejazdy 

W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu”, dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę i rozwój oraz za traktowanie klientów priorytetowo. Jako jedni z nielicznych oferujemy tak wysoką jakość usługi door to door, z gwarancją terminowości i punktualności. Jazda naszymi pojazdami jest zawsze przyjemna, w odpowiedniej temperaturze i z odpowiednią ilością miejsca dla każdego. Komfort jest bardzo ważny również dla naszych kierowców, dlatego przywiązujemy do niego wyjątkową wagę. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, które zapewnia przede wszystkim nasza doświadczona kadra, która prócz kwalifikacji posiada bogate doświadczenie i umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji. Korzystanie z najnowszych technologii, jak wbudowana nawigacja czy systemy antypoślizgowe w naszych pojazdach jeszcze bardziej zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas podróży. W przypadku wycieczek zorganizowanych lub przedsiębiorstw korzystających z naszych usług, cenę możemy ustalić indywidualnie, wraz z pozostałymi szczegółami transportu. Klienci nieustannie do nas wracają, czasem wracając w to samo miejsce, a innym razem podróżując w zupełnie innym kierunku. Warto wybrać właśnie naszą firmę do przejazdu z Polski do Niemiec, ponieważ można mieć pewność, że będzie to wygodny, sprawny i udany przejazd.

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Berlina

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Magdeburga

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Hannoveru

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Dortmundu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Dusseldorfu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Essen

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Wuppertalu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Koln

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Bonn

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Kassel

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Giessen

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Koblenz

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Trier

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Franfurktu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Mannheim

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Leipzigu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Jena

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Erfurtu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Numberga

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Heilbronn

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Stuttgartu

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Basel

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Strasburga

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Karlsruhe

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Kaiserslautern

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Saarbrucken

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Luxemburga

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Aachen

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Venlo

Busy ze Starogardu Gdańskiego do München

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Augsburga

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Ulm