Busy do Niemiec Słupsk

Oferujemy przewóz osób i mienia ze Słupska do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Słupsku.

(0048) 668 172 386 

Nasze trasy obejmują poniższe miejscowości oraz ich okolice:

Województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie:

Słupsk, Koszalin, Lębork, Gdynia, Świdwin, Szczecinek, Łobez, Nowogard, Bytów, Miastko, Sławno, Darłowo, Kościerzyna, Kartuzy, Sierakowice, Czarna Dąbrówka, Wejcherowo, Rumia, Brusy, Skarszewy, Pelpin, Starogard Gdański, Bobolice, Czarne, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Borne Sulinowo, Stargard Szczeciński, Gryfice, Płoty, Białogard, Trzebiatów, Sianów, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Wolin, Polanów, Dębica Kaszubska, Główczyce, Damnica, Reda, Szczecin

Miasta i miejscowości na terenie Niemiec:

Berlin, Magdeburg, Hannover, Dortmund, Dusseldorf, Essen, Wuppertal, Koln, Bonn, Kassel, Giessen, Koblenz, Trier, Franfurkt, Mannheim, Leipzig, Jena, Erfurt, Numberg, Heilbronn, Stuttgart, Basel, Strasburg, Karlsruhe, Kaiserslautern, Saarbrucken, Luxemburg, Aachen, Venlo, München, Augsburg, Ulm.

Nasza firma zajmuje się przewozami pasażerskimi oraz kurierskimi na terenie Polski, Belgii, Holandii i Niemiec. Zakres naszego działania to województwo zachodniopomorskie i pomorskie, w tym miasto Słupsk. Docieramy do większości dużych miast i okolic na tych terenach. Oferujemy usługę “od drzwi do drzwi”, czyli odbieramy naszych pasażerów spod wyznaczonego adresu oraz zawozimy ich na wskazane przez nich miejsce. Naszą główną działalnością są przewozy pasażerskie dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Na czas całej podróży wszyscy pasażerowie mają zagwarantowane ubezpieczenie. 

 

Międzynarodowe i krajowe przewozy 

Nasze busy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Nasi uśmiechnięci kierowcy mają ogromne doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki ich umiejętnościom, dobrej znajomości tras, nasi klienci docierają pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Mamy za sobą już wiele udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z Polski do Niemiec cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów.

Przejazdy ze Słupska do Niemiec 

Ze Słupska są dostępne połączenia autobusowe do takich miast jak: Starogard Gdański, Bobolice, Czarne, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Reda, Szczecin, Berlin, Leipzig, Jena, Erfurt, Nürnberg, München, Augsburg. Posiadamy wszelkie zezwolenia i licencje wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Przewozy są wykonywane nowoczesnymi, komfortowymi i bezpiecznymi samochodami prowadzonymi przez pogodnych i życzliwych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Komfort oraz bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Cały czas opracowujemy polepszenia jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki nam Wasza podróż ze Słupska do Niemiec będzie szybka i wygodna. Świadczymy swoje usługi na terenie całego województwa pomorskiego.

Busy ze Słupska do Berlina

Busy ze Słupska do Magdeburga

Busy ze Słupska do Hannoveru

Busy ze Słupska do Dortmundu

Busy ze Słupska do Dusseldorfu

Busy ze Słupska do Essen

Busy ze Słupska do Wuppertalu

Busy ze Słupska do Koln

Busy ze Słupska do Bonn

Busy ze Słupska do Kassel

Busy ze Słupska do Giessen

Busy ze Słupska do Koblenz

Busy ze Słupska do Trier

Busy ze Słupska do Franfurktu

Busy ze Słupska do Mannheim

Busy ze Słupska do Leipzigu

Busy ze Słupska do Jena

Busy ze Słupska do Erfurtu

Busy ze Słupska do Numberga

Busy ze Słupska do Heilbronn

Busy ze Słupska do Stuttgartu

Busy ze Słupska do Basel

Busy ze Słupska do Strasburga

Busy ze Słupska do Karlsruhe

Busy ze Słupska do Kaiserslautern

Busy ze Słupska do Saarbrucken

Busy ze Słupska do Luxemburga

Busy ze Słupska do Aachen

Busy ze Słupska do Venlo

Busy ze Słupska do München

Busy ze Słupska do Augsburga

Busy ze Słupska do Ulm