Busy do Niemiec Pomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z Pomorskiego do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Pomorskiem.

(0048) 668 172 386 

Przewóz osób do Niemiec to nasza pasja 

busy do Niemiec PomorskiePotrzebujesz dojechać do Niemiec i mieszkasz w województwie Pomorskim? Z nami to nie problem. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. Każda osoba podróżująca z nami ma zagwarantowane ubezpieczenie, a my sami nieustannie pracujemy nad podwyższeniem jakości świadczonych przez nas usług. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. 

Nasza firma przewozowa dysponuje nowoczesną flotą, która zapewnia niesamowitą wygodę podróży. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę kierowców, którzy mają duże doświadczenie oraz ogromną wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dzięki temu, że znają trasy cała podróż przebiega znacznie sprawniej i bezpieczniej. Dołożymy wszelkich starań, żeby Wasza podróż z miast całego województwa pomorskiego była jak najprzyjemniejsza. Realizujemy przejazdy osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. 

Nasze busy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Dodatkowo zajmujemy się usługami kurierskimi – przewozy przesyłek, ale również wynajmem aut.

Busy z Pomorza do Berlina

Busy z Pomorza do Magdeburga

Busy z Pomorza do Hannoveru

Busy z Pomorza do Dortmundu

Busy z Pomorza do Dusseldorfu

Busy z Pomorza do Essen

Busy z Pomorza do Wuppertalu

Busy z Pomorza do Koln

Busy z Pomorza do Bonn

Busy z Pomorza do Kassel

Busy z Pomorza do Giessen

Busy z Pomorza do Koblenz

Busy z Pomorza do Trier

Busy z Pomorza do Franfurktu

Busy z Pomorza do Mannheim

Busy z Pomorza do Leipzigu

Busy z Pomorza do Jena

Busy z Pomorza do Erfurtu

Busy z Pomorza do Numberga

Busy z Pomorza do Heilbronn

Busy z Pomorza do Stuttgartu

Busy z Pomorza do Basel

Busy z Pomorza do Strasburga

Busy z Pomorza do Karlsruhe

Busy z Pomorza do Kaiserslautern

Busy z Pomorza do Saarbrucken

Busy z Pomorza do Luxemburga

Busy z Pomorza do Aachen

Busy z Pomorza do Venlo

Busy z Pomorza do München

Busy z Pomorza do Augsburga

Busy z Pomorza do Ulm