Busy do Niemiec - Nowogard

Oferujemy przewóz osób i mienia z Nowogardu do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Nowogardzie.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Niemiec z  Nowogardu

Zajmujemy się przewozami pasażerskimi i kurierskimi na terenie kraju oraz zagranicą. Busem z Nowogardu można więc dotrzeć we wszystkie miejsca w Niemczech, Holandii, Luksemburgu, Belgii i Szwajcarii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak podejść do naszych klientów. Zapewniamy komfortowe warunki przewozu do Niemiec. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. 

Przewozy osobowe i kurierskie do Niemiec z Nowogardu 

Nasza firma posiada odpowiednie dokumenty i licencje wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, umożliwiające nam legalny, okazjonalny przewóz osób oraz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Przejazdy wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe. Nasi pasażerowie cały czas do nas wracają, co jest dla nas najlepszym dowodem zaufania i najwyższej jakości naszych usług. Zostaliśmy nagrodzeni również w konkursie “Orły Transportu”, co dodatkowo potwierdza rzetelność naszej firmy i pełne zaangażowanie w jej rozwój. Wybierając nasze przewozy z Białogardu do Niemiec można mieć pewność, iż będzie to udana podróż, przebiegnie całkowicie punktualnie i sprawnie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów pasażerskich – gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcję z podróży. W razie pytań chętnie na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Klienci indywidualni i grupy zorganizowane 

Realizujemy przewozy osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Wyjazdy z Nowogardu odbywają się w każdy wtorek i piątek w godzinach porannych, a powroty z zagranicy mają miejsce w środy i soboty. Grupom zorganizowanym oferujemy wyjazd i powrót w dowolne dni tygodnia, po ustaleniu wszystkich szczegółów. Podobnie jest z ceną – możemy negocjować koszt przewozu biorąc pod uwagę wszystkie jego elementy.

Oprócz przewozów pasażerskich z adresu na adres oferujemy także usługi kurierskie, a także wynajem naszych busów. Wszystkie nasze usługi realizowane są na takim samym obszarze, czyli obejmują większość miejscowości z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, jednak nie spoczywamy na laurach i cały czas rozwijamy naszą firmę, nieustannie podnosząc kwalifikacje pracowników i rozszerzając flotę naszych pojazdów. Bezpieczeństwo i komfort pasażera to nas priorytet, dlatego zapewniamy najlepsze warunki podczas przewozów do Niemiec, dzięki czemu każdy po nawet wielogodzinnej podróży jest wypoczęty i zregenerowany. 

Busy z Nowogardu do Berlina

Busy z Nowogardu do Magdeburga

Busy z Nowogardu do Hannoveru

Busy z Nowogardu do Dortmundu

Busy z Nowogardu do Dusseldorfu

Busy z Nowogardu do Essen

Busy z Nowogardu do Wuppertalu

Busy z Nowogardu do Koln

Busy z Nowogardu do Bonn

Busy z Nowogardu do Kassel

Busy z Nowogardu do Giessen

Busy z Nowogardu do Koblenz

Busy z Nowogardu do Trier

Busy z Nowogardu do Franfurktu

Busy z Nowogardu do Mannheim

Busy z Nowogardu do Leipzigu

Busy z Nowogardu do Jena

Busy z Nowogardu do Erfurtu

Busy z Nowogardu do Numberga

Busy z Nowogardu do Heilbronn

Busy z Nowogardu do Stuttgartu

Busy z Nowogardu do Basel

Busy z Nowogardu do Strasburga

Busy z Nowogardu do Karlsruhe

Busy z Nowogardu do Kaiserslautern

Busy z Nowogardu do Saarbrucken

Busy z Nowogardu do Luxemburga

Busy z Nowogardu do Aachen

Busy z Nowogardu do Venlo

Busy z Nowogardu do München

Busy z Nowogardu do Augsburga

Busy z Nowogardu do Ulm