Busy do Niemiec - Miastko

Oferujemy przewóz osób i mienia z Miastka do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Miastku.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Niemiec z  Miastka

Nasza oferta wyróżnia się spośród konkurencyjnych firm usługą “door to door”. Polega ona na odbiorze pasażerów spod ich domów i dowiezieniu ich pod każdy wskazany przez nich adres. Busem z Miastka można więc dotrzeć we wszystkie miejsca w Niemczech, Holandii, Luksemburgu, Belgii i Szwajcarii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak podejść do naszych klientów. Zapewniamy komfortowe warunki przewozu do Niemiec. Bezpieczeństwo i komfort podróżujących to dla nas priorytet dlatego stale pracujemy nad polepszeniem jakości świadczenia naszych usług. Jesteśmy do dyspozycji firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. 

Przewozy międzynarodowe i krajowe 

Korzystanie z najnowszych technologii, jak wbudowana nawigacja czy systemy antypoślizgowe w naszych pojazdach jeszcze bardziej zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas podróży. W przypadku wycieczek zorganizowanych lub przedsiębiorstw korzystających z naszych usług, cenę możemy ustalić indywidualnie, wraz z pozostałymi szczegółami transportu. Klienci nieustannie do nas wracają, czasem wracając w to samo miejsce, a innym razem podróżując w zupełnie innym kierunku. Warto wybrać właśnie naszą firmę do przejazdu z Polski do Niemiec, ponieważ można mieć pewność, że będzie to wygodny, sprawny i udany przejazd. Dodatkowo, oprócz przewozu osób z adresu na adres, umożliwiamy również usługi kurierskie, czyli przewóz przesyłek oraz wynajem aut. Wszystkie nasze usługi obejmują taki sam obszar geograficzny, czyli większość miejscowości z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. 

Przewozy pasażerskie 

Przewóz osób wykonywany jest przez doświadczonych kierowców, którzy posiadają niezbędne dokumenty i  kwalifikacje, a ponadto jako firma dysponujemy licencjami wydanymi przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, w zakresie okazjonalnego międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. Na swoim koncie mamy już wiele przewozów na różnych trasach krajowych i międzynarodowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Aby zapewnić naszym klientom komfortową podróż, korzystamy wyłącznie z nowych, regularnie serwisowanych busów, które przechodzą przeglądy techniczne przed każdym wyjazdem. Największą zaletą przewozów do Niemiec busem jest wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. W razie pytań nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Busy z Miastka do Berlina

Busy z Miastka do Magdeburga

Busy z Miastka do Hannoveru

Busy z Miastka do Dortmundu

Busy z Miastka do Dusseldorfu

Busy z Miastka do Essen

Busy z Miastka do Wuppertalu

Busy z Miastka do Koln

Busy z Miastka do Bonn

Busy z Miastka do Kassel

Busy z Miastka do Giessen

Busy z Miastka do Koblenz

Busy z Miastka do Trier

Busy z Miastka do Franfurktu

Busy z Miastka do Mannheim

Busy z Miastka do Leipzigu

Busy z Miastka do Jena

Busy z Miastka do Erfurtu

Busy z Miastka do Numberga

Busy z Miastka do Heilbronn

Busy z Miastka do Stuttgartu

Busy z Miastka do Basel

Busy z Miastka do Strasburga

Busy z Miastka do Karlsruhe

Busy z Miastka do Kaiserslautern

Busy z Miastka do Saarbrucken

Busy z Miastka do Luxemburga

Busy z Miastka do Aachen

Busy z Miastka do Venlo

Busy z Miastka do München

Busy z Miastka do Augsburga

Busy z Miastka do Ulm