Busy do Niemiec - Białogard

Oferujemy przewóz osób i mienia z Białogardu do Niemiec. Zamów już teraz busa do Niemiec, który zabierze Cię spod domu w Białogardzie.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Niemiec z  Białogardu

Najważniejsze w naszej działalności jest dobro i zadowolenie klienta dlatego przygotowaliśmy ofertę przewozów pasażerskich door to door, która opiera się na odbiorze osoby spod jej domu i zawiezieniu jej wprost pod wskazany adres. Dojedziemy więc do każdego punktu na mapie Białogardu, aby dowieźć naszego klienta do wybranej destynacji w Niemczech, Holandii, Luksemburgu, Belgii i Szwajcarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, jednak nie spoczywamy na laurach i cały czas rozwijamy naszą firmę, nieustannie podnosząc kwalifikacje pracowników i rozszerzając flotę naszych pojazdów. Bezpieczeństwo i komfort pasażera to nas priorytet, dlatego zapewniamy najlepsze warunki podczas przewozów do Niemiec, dzięki czemu każdy po nawet wielogodzinnej podróży jest wypoczęty i zregenerowany. 

Przewozy osobowe i kurierskie do Niemiec

Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Przejazdy wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Nasza firma posiada odpowiednie dokumenty i licencje wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, umożliwiające nam legalny, okazjonalny przewóz osób oraz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. 

Realizujemy przewozy osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Wyjazdy z Białogardu odbywają się w każdy wtorek i piątek w godzinach porannych, zaś powroty z zagranicy mają miejsce w środy i soboty. Grupom zorganizowanym oferujemy wyjazd i powrót w dowolne dni tygodnia, po ustaleniu wszystkich szczegółów. Podobnie jest z ceną – możemy negocjować koszt przewozu biorąc pod uwagę wszystkie jego elementy.

Oprócz przewozów pasażerskich z adresu na adres oferujemy także usługi kurierskie, a także wynajem naszych busów. Wszystkie nasze usługi realizowane są na takim samym obszarze, czyli obejmują większość miejscowości z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego. 

Przewozy pasażerskie z Niemiec do Białogardu

Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe. Nasi pasażerowie cały czas do nas wracają, co jest dla nas najlepszym dowodem zaufania i najwyższej jakości naszych usług. Zostaliśmy nagrodzeni również w konkursie “Orły Transportu”, co dodatkowo potwierdza rzetelność naszej firmy i pełne zaangażowanie w jej rozwój. Wybierając nasze przewozy z Białogardu do Niemiec można mieć pewność, iż będzie to udana podróż, przebiegnie całkowicie punktualnie i sprawnie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów pasażerskich – gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcję z podróży. W razie pytań chętnie na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Busy z Białogardu do Berlina

Busy z Białogardu do Magdeburga

Busy z Białogardu do Hannoveru

Busy z Białogardu do Dortmundu

Busy z Białogardu do Dusseldorfu

Busy z Białogardu do Essen

Busy z Białogardu do Wuppertalu

Busy z Białogardu do Koln

Busy z Białogardu do Bonn

Busy z Białogardu do Kassel

Busy z Białogardu do Giessen

Busy z Białogardu do Koblenz

Busy z Białogardu do Trier

Busy z Białogardu do Franfurktu

Busy z Białogardu do Mannheim

Busy z Białogardu do Leipzigu

Busy z Białogardu do Jena

Busy z Białogardu do Erfurtu

Busy z Białogardu do Numberga

Busy z Białogardu do Heilbronn

Busy z Białogardu do Stuttgartu

Busy z Białogardu do Basel

Busy z Białogardu do Strasburga

Busy z Białogardu do Karlsruhe

Busy z Białogardu do Kaiserslautern

Busy z Białogardu do Saarbrucken

Busy z Białogardu do Luxemburga

Busy z Białogardu do Aachen

Busy z Białogardu do Venlo

Busy z Białogardu do München

Busy z Białogardu do Augsburga

Busy z Białogardu do Ulm