Busy do Koblenz - zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa zachodniopomorskiego do Koblenz. Zamów już teraz busa do Koblenz, który zabierze Cię spod domu w zachodniopomorskiem.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Koblenz z  zachodniopomorskiego

Koblenz to miasto w zachodniej części Niemiec. Główną atrakcją turystyczną tego miejsca jest sztuczny cypel – Niemiecki Róg, na którym znajduje się pomnik konny niemieckiego cesarza Wilhelma I. Koblenz to najstarsze miasto Niemiec, które warto odwiedzić w celach turystycznych. Dzięki naszym przejazdom bez problemu dojedziesz na miejsce w komfortowych warunkach. Klienci nieustannie do nas wracają, czasem wracając w to samo miejsce, a innym razem podróżując w zupełnie innym kierunku. Warto wybrać właśnie naszą firmę do przejazdu z Polski do Niemiec, ponieważ można mieć pewność, że będzie to wygodny, sprawny i udany przejazd. 

Busy z zachodniopomorskiego do Koblenz 

Za sobą mamy już bardzo dużo udanych przejazdów, dla klientów indywidualnych, ale również grup zorganizowanych. Trasa z całego zachodniopomorskiego do Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc staramy się dopasować ilość przejazdów do potrzeb naszych klientów. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres, ponieważ dbamy o ich bezpieczeństwo i wygodę. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Podążamy za potrzebami naszych klientów, wciąż rozwijając firmę, unowocześniając flotę naszych pojazdów i podnosząc kwalifikacje pracowników. W poprzednim roku zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co udowadnia, że angażujemy się w swoją pracę i jak najlepiej chcemy zadowolić pasażerów. 

Doświadczeni kierowcy 

Nasza firma stara się, żeby przejazdy były organizowane do większości dużych miast i okolic. Nasza usługa “od drzwi do drzwi” oznacza, że odbieramy swoich pasażerów spod wskazanego przez nich adresu i wieziemy na miejsce, które sami nam podadzą. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy znają najlepsze trasy. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz pogodą ducha, co jeszcze bardziej umila podróż. Dodatkowo, nasza firma posiada wszystkie zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Nasza firma posiada odpowiednie dokumenty i licencje wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, umożliwiające nam legalny, okazjonalny przewóz osób oraz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Przejazdy wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe.

Busy ze Szczecina do Koblenz

Busy z Białogardu do Koblenz

Busy ze Stargardu do Koblenz

Busy z Kołobrzegu do Koblenz

Busy ze Szczecinka do Koblenz

Busy ze Złocieńca do Koblenz

Busy z Czaplinka do Koblenz

Busy z Połczyna Zdroju do Koblenz

Busy z Koszalina do Frankfurtu

Busy z Wałcza do Frankfurtu

Busy ze Świdwina do Frankfurtu

Busy z Łobza do Frankfurtu

Busy z Nowogardu do Frankfurtu

Busy z Darłowa do Frankfurtu

Busy z Drawska Pomorskiego do Frankfurtu