Busy do Koblenz - pomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa pomorskiego do Koblenz. Zamów już teraz busa do Koblenz, który zabierze Cię spod domu w województwie pomorskim.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Koblenz z  pomorskiego

Koblenz to często odwiedzane przez Polaków miasto leżące w zachodniej części Niemiec. Jego położenie, liczne zabytki i port u ujścia Mozeli zachęcają do wizyt w celach turystycznych, a także do podejmowania pracy u okolicznych mieszkańców. Choć jest to miejsce w znacznym stopniu oddalone od naszych granic, w szybki, komfortowy i w pełni bezpieczny sposób można do niego podróżować. Choć opcji jest kilka, my zalecamy przewozy pasażerskie naszymi busami. Dedykujemy je zarówno klientom indywidualnym, grupom zorganizowanym, jak i na integracyjne wyjazdy firmowe. Zwykle ruszamy z naszej ojczyzny orki i w piątki o godzinach porannych, zaś z Niemiec w środy i soboty. W przypadku większych grup, możemy ustalić spersonalizowane daty podróży oraz negocjować ceny.

Przewozy busem z Pomorza do Koblenz 

Zajmujemy się przede wszystkim przewozami pasażerskimi, które realizowane są w modelu door to door, czyli z adresu na adres. Jest to bardzo wygodna opcja dla naszych klientów, gdyż odbieramy ich spod ich domu i zawozimy wprost pod wskazany przez nich adres w Koblenz lub innym rejonie Niemiec. Ponadto oferujemy także wynajem naszych nowoczesnych busów oraz usługę przesyłek kurierskich. Realizujemy również trasy z Polski do Belgii, Luksemburga i Holandii. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w międzynarodowych przewozach pasażerskich. Nasi kierowcy to osoby cechujące się odpowiedzialnością, odpowiednimi kwalifikacjami oraz szeroką wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego. Co więcej, jako firma posiadamy licencje i certyfikaty wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie okazjonalnego międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. 

Międzynarodowe przejazdy pasażerskie do Koblenz

Nasza usługa door to door wyróżnia się spośród ofert konkurencji. Gwarantujemy punktualność i terminowość. Realizowane przez nas przewozy są w pełni komfortowe dla pasażerów dzięki systemom klimatyzacyjnym, przestronności i wygodnym siedzeniom. Wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne i wyposażone w najnowsze technologie. Posiadają również dodatkowe elementy zwiększające poziom bezpieczeństwa, jak nawigacja GPS z aktualnymi mapami czy systemy antypoślizgowe. Co więcej, każdy z naszych klientów ma zapewnione ubezpieczenie na czas trwania przejazdu, w razie wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności. Na nic by się to jednak zdało, gdyby nie nasi kierowcy, który mają wieloletnie doświadczenie na międzynarodowych trasach. Potrafią rozwiązać każdy problem i w pełni bezpiecznie dotrzeć w każde wskazane miejsce na czas. 

Priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów, dlatego dbamy o to, aby ich podróż przebiegała spokojnie i w pełni komfortowo. Pasażerowie nawet po przebyciu długich tras są wypoczęci i zrelaksowani. Najlepszym poświadczeniem rzetelności naszych usług jest to, iż nasi klienci wracają do nas za każdym razem, gdy czeka ich podróż do Niemiec. To potwierdza, że warto wybrać właśnie naszą firmę do przejazdu z Polski do Niemiec, bez względu na powód danej podróży.

Busy z Bytowa do Koblenz

Busy z Gdyni do Koblenz

Busy z Lęborka do Koblenz

Busy z Miastka do Koblenz

Busy ze Słupska do Koblenz

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Koblenz

Busy z Wejcherowa do Koblencji

Busy z Rumii do Koblencji

Busy z Redy do Koblencji

Busy z Kościerzyny do Koblencji

Busy z Kartuz do Koblencji

Busy z Sierakowic do Koblencji