Busy do Koblencji - zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa zachodniopomorskiego do Koblencji. Zamów już teraz busa do Koblencji, który zabierze Cię spod domu w zachodniopomorskiem.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Koblencji z  zachodniopomorskiego

Koblencja to często odwiedzane przez Polaków miasto leżące w zachodniej części Niemiec. Jego położenie, liczne zabytki i port u ujścia Mozeli zachęcają do wizyt w celach turystycznych, a także do podejmowania pracy u okolicznych mieszkańców. Choć jest to miejsce w znacznym stopniu oddalone od naszych granic, w szybki, komfortowy i w pełni bezpieczny sposób można do niego podróżować. Choć opcji jest kilka, my zalecamy przewozy pasażerskie naszymi busami. Dedykujemy je zarówno klientom indywidualnym, grupom zorganizowanym, jak i na integracyjne wyjazdy firmowe. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, zaś z Niemiec w środy i soboty. W przypadku większych grup, możemy ustalić spersonalizowane daty podróży oraz negocjować ceny.

Międzynarodowe przewozy pasażerskie 

Najważniejsze w naszej działalności jest dobro i zadowolenie klienta dlatego przygotowaliśmy ofertę przewozów pasażerskich door to door, która opiera się na odbiorze osoby spod jej domu i zawiezieniu jej wprost pod wskazany adres. Dojedziemy więc do każdego punktu na mapie Białogardu, aby dowieźć naszego klienta do wybranej destynacji w Niemczech, Holandii, Luksemburgu, Belgii i Szwajcarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, jednak nie spoczywamy na laurach i cały czas rozwijamy naszą firmę, nieustannie podnosząc kwalifikacje pracowników i rozszerzając flotę naszych pojazdów. Bezpieczeństwo i komfort pasażera to nas priorytet, dlatego zapewniamy najlepsze warunki podczas przewozów do Niemiec, dzięki czemu każdy po nawet wielogodzinnej podróży jest wypoczęty i zregenerowany.

Przewóz osób i paczek 

Ponadto oferujemy także wynajem naszych nowoczesnych busów oraz usługę przesyłek kurierskich. Realizujemy również trasy z Polski do Belgii, Luksemburga i Holandii. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w międzynarodowych przewozach pasażerskich. Nasi kierowcy to osoby cechujące się odpowiedzialnością, potrzebnymi kwalifikacjami oraz szeroką wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego. Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Co więcej, jako firma posiadamy licencje i certyfikaty wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w zakresie okazjonalnego międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. 

Wyjazdy do Koblencji z województwa zachodniopomorskiego 

Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe. Nasi pasażerowie cały czas do nas wracają, co jest dla nas najlepszym dowodem zaufania i najwyższej jakości naszych usług. Zostaliśmy nagrodzeni również w konkursie “Orły Transportu”, co dodatkowo potwierdza rzetelność naszej firmy i pełne zaangażowanie w jej rozwój. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów pasażerskich – gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcję z podróży. W razie pytań chętnie na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Busy ze Szczecina do Koblencji

Busy z Białogardu do Koblencji

Busy ze Stargardu do Koblencji

Busy z Kołobrzegu do Koblencji

Busy ze Szczecinka do Koblencji

Busy ze Złocieńca do Koblencji

Busy z Czaplinka do Koblencji

Busy z Połczyna Zdroju do Koblencji

Busy z Koszalina do Frankfurtu

Busy z Wałcza do Frankfurtu

Busy ze Świdwina do Frankfurtu

Busy z Łobza do Frankfurtu

Busy z Nowogardu do Frankfurtu

Busy z Darłowa do Frankfurtu

Busy z Drawska Pomorskiego do Frankfurtu