Busy do Koblencji - pomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa pomorskiego do Koblencji. Zamów już teraz busa do Koblencji, który zabierze Cię spod domu w województwie pomorskim.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Koblencji z  pomorskiego

Koblencja zachęca w szczególności licznymi zabytkami i portem u ujścia Mozeli. Główną atrakcją turystyczną tego miejsca jest sztuczny cypel – Niemiecki Róg, na którym znajduje się pomnik konny niemieckiego cesarza Wilhelma I. Jest to miejsce oddalone od województwa pomorskiego, jednak w szybki i komfortowy sposób można się tam dostać, dzięki przewozom, które oferuje nasza firma. Busy do Niemiec od pewnego czasu stały się bardzo popularnym sposobem na podróż. Jest to często wybierany kierunek przez turystów oraz osoby, które jeżdżą w ten sposób do pracy. Ceny naszych przejazdów wahają się w zależności od odległości z miejsca początkowego do docelowego. Dedykujemy je zarówno klientom indywidualnym, grupom zorganizowanym, jak i na integracyjne wyjazdy firmowe. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, zaś z Niemiec w środy i soboty. W przypadku większych grup, możemy ustalić spersonalizowane daty podróży oraz negocjować ceny.

Usługi międzynarodowe oraz krajowe – województwo pomorskie 

Nasza firma stara się, żeby przejazdy były organizowane do większości dużych miast i okolic. Nasza usługa “od drzwi do drzwi” oznacza, że odbieramy swoich pasażerów spod wskazanego przez nich adresu i wieziemy na miejsce, które sami nam podadzą. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy znają najlepsze trasy. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz pogodą ducha, co jeszcze bardziej umila podróż. Dodatkowo, nasza firma posiada wszystkie zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Nasza firma posiada odpowiednie dokumenty i licencje wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, umożliwiające nam legalny, okazjonalny przewóz osób oraz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Przejazdy wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe.

Przewozy pasażerskie do Niemiec 

W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu”, dzięki naszemu zaangażowaniu w pracę i rozwój oraz za traktowanie klientów priorytetowo. Jako jedni z nielicznych oferujemy tak wysoką jakość usługi door to door, z gwarancją terminowości i punktualności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów pasażerskich – gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcję z podróży. W razie pytań chętnie na wszystkie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Oprócz przejazdów krajowych oferujemy także przejazdy  międzynarodowe do: Niemiec, Belgii, Luksemburga i Holandii. 

Busy z Bytowa do Koblencji

Busy z Gdyni do Koblencji

Busy z Lęborka do Koblencji

Busy z Miastka do Koblencji

Busy ze Słupska do Koblencji

Busy ze Starogardu Gdańskiego do Koblencji

Busy z Wejcherowa do Koblencji

Busy z Rumii do Koblencji

Busy z Redy do Koblencji

Busy z Kościerzyny do Koblencji

Busy z Kartuz do Koblencji

Busy z Sierakowic do Koblencji