Busy do Frankfurtu - zachodniopomorskie

Oferujemy przewóz osób i mienia z województwa zachodniopomorskiego do Frankfurtu. Zamów już teraz busa do Frankfurtu, który zabierze Cię spod domu w zachodniopomorskiem.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

 

Busy osobowe do Frankfurtu z  zachodniopomorskiego

Frankfurt jest miastem położonym po obu stronach rzeki Men. Jest jednym największych miast w Niemczech oraz jednym z ważniejszych środków finansowych na świecie. Przyciąga turystów w szczególności wieloma zabytkami i nowoczesnymi drapaczami chmur. Stare miasto we Frankfurcie jest jednym z najmłodszych, ponieważ podczas wojny uległo zniszczeniu i zostało odbudowane w późniejszych latach. Jest to jeden z najbardziej popularnych kierunków podróży do Niemiec. Z całego województwa zachodniopomorskiego można dotrzeć do Frankfurtu w różny sposób, najlepszym rozwiązaniem będzie bus. Przewozy na terenie województwa zachodniopomorskiego obejmują takie miasta jak Szczecin, Stargard, Gryfice czy Borne Sulinowo.

Przewozy międzynarodowe i krajowe 

Nasza firma stara się, żeby przejazdy były organizowane do większości dużych miast i okolic. Nasza usługa “od drzwi do drzwi” oznacza, że odbieramy swoich pasażerów spod wskazanego przez nich adresu i wieziemy na miejsce, które sami nam podadzą. Wszyscy podróżujący mają zagwarantowane ubezpieczenie. Nasza kadra to wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy znają najlepsze trasy. Wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz pogodą ducha, co jeszcze bardziej umila podróż. Dodatkowo, nasza firma posiada wszystkie zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Dysponujemy nowoczesną flotą, która zapewnia komfort podróży. Pojazdy wyposażone są między innymi w klimatyzację oraz systemy antypoślizgowe, które są dodatkowym zabezpieczeniem. 

Doświadczeni kierowcy – bezpieczne przejazdy 

Nasza firma posiada odpowiednie dokumenty i licencje wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego, umożliwiające nam legalny, okazjonalny przewóz osób oraz rzeczy na terenie kraju oraz poza jego granicami. Nasza flota pojazdów składa się z nowoczesnych pojazdów, które posiadają najnowsze technologie, jak aktualna nawigacja GPS czy systemy antypoślizgowe. Busy są regularnie serwisowane i bez żadnych problemów przechodzą przeglądy techniczne. Przejazdy wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Przez lata naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele przewozów krajowych i międzynarodowych. Obsługiwaliśmy klientów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz wyjazdy firmowe. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. Na czas całej podróży wszyscy pasażerowie mają zagwarantowane ubezpieczenie. 

Dodatkowo zajmujemy się usługami kurierskimi – przewozy przesyłek, ale również wynajmem aut. Nasze przejazdy busami do Niemiec są również organizowane dla grup zorganizowanych. Dla nich jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. W roku 2020 zostaliśmy laureatem konkursu “Orły Transportu” co pokazuje nasze zaangażowanie w pracę oraz to jak bardzo cenimy sobie swoich pasażerów.

Busy ze Szczecina do Frankfurtu

Busy z Białogardu do Frankfurtu

Busy ze Stargardu do Frankfurtu

Busy z Kołobrzegu do Frankfurtu

Busy ze Szczecinka do Frankfurtu

Busy ze Złocieńca do Frankfurtu

Busy z Czaplinka do Frankfurtu

Busy z Połczyna Zdroju do Frankfurtu

Busy z Koszalina do Frankfurtu

Busy z Wałcza do Frankfurtu

Busy ze Świdwina do Frankfurtu

Busy z Łobza do Frankfurtu

Busy z Nowogardu do Frankfurtu

Busy z Darłowa do Frankfurtu

Busy z Drawska Pomorskiego do Frankfurtu