Busy do Niemiec - Koszalin

Oferujemy przewóz osób i mienia z Koszalina do Niemiec. Zamów już teraz busa, który zabierze Cię spod domu w Koszalinie.


(0048) 668 172 386 (0048) 94 345 88 48

Nasza firma zajmuje się przewozami pasażerskimi na terenie północno – zachodniej części Polski. Oprócz przejazdów krajowych oferujemy także przejazdy  międzynarodowe do: Niemiec, Belgii, Luksemburga i Holandii. Oferujemy usługę door to door, co oznacza, że odbieramy pasażera z miejsca zamieszkania i odwozimy go pod dokładny, wskazany przez niego adres. Przez całą drogę pasażer ma zagwarantowane ubezpieczenie. Poza przewozami pasażerskimi świadczymy usługi kurierskie – przewozy przesyłek oraz wynajem samochodów. Nasze przejazdy są dedykowane osobom indywidualnym oraz grupom zorganizowanym. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki i w piątki o godzinach porannych, a z zagranicy – w środy i soboty. Zawsze dowozimy naszych klientów pod wskazany adres. Dla grup zorganizowanych jest przygotowana specjalna oferta, wyjazd i powrót może być w dowolnym dniu tygodnia. 

Z Koszalina dostępne są połączenia autobusowe do takich miast jak: Berlin, Magdeburg, Hannover, Dortmund, Düsseldorf, Essen, Wuppertal, Köln, Bonn, Kassel, Giessen, Koblenz, Trier, Frankfurt, Mannheim, Leipzig, Jena, Erfurt, Nürnberg, Heilbronn, Stuttgart, Basel, Strasburg, Karlsruhe, Kaiserslautern, Saarbrücken, Luxemburg, Aachen, Venlo, München, Augsburg, Ulm, Słupsk, Lębork, Gdynia, Świdwin, Szczecinek, Łobez, Nowogard, Bytów, Miastko, Sławno, Darłowo, Kościerzyna, Kartuzy, Sierakowice, Czarna Dąbrówka, Wejcherowo, Rumia, Brusy, Skarszewy, Pelpin, Starogard Gdański, Bobolice, Czarne, Czaplinek, Połczyn Zdrój, Złocieniec, Drawsko Pomorskie, Wałcz, Borne Sulinowo, Stargard Szczeciński, Gryfice, Płoty, Białogard, Trzebiatów, Sianów, Kołobrzeg, Kamień Pomorski, Wolin, Polanów, Dębica Kaszubska, Główczyce, Damnica, Reda, Szczecin. 

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i licencje, które są wymagane do wykonywania działalności w zakresie przewozu osób. Nasi kierowcy posiadają odpowiednie kwalifikacje w celach przewozów pasażerskich na międzynarodowych trasach. Posiadamy licencje, które zostały wydane przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie w zakresie międzynarodowego i krajowego przewozu osób oraz rzeczy. 

Pojazdy, którymi dysponujemy mają najbardziej nowoczesne technologie, co zapewnia komfort i spokojny dojazd na miejsce docelowe. Nasze busy wyposażone są w klimatyzację i systemy antypoślizgowe, które dodatkowo chronią przed wypadkami. Kierowcy w naszej firmie są doświadczeni i znają najlepsze trasy, dodatkowo mają dużą wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Dokładamy wszelkich starań, żeby podróż naszych pasażerów przebiegała sprawnie i bezpiecznie.

Busy z Koszalina do Berlina

Busy z Koszalina do Magdeburga

Busy z Koszalina do Hannoveru

Busy z Koszalina do Dortmundu

Busy z Koszalina do Dusseldorfu

Busy z Koszalina do Essen

Busy z Koszalina do Wuppertalu

Busy z Koszalina do Koln

Busy z Koszalina do Bonn

Busy z Koszalina do Kassel

Busy z Koszalina do Giessen

Busy z Koszalina do Koblenz

Busy z Koszalina do Trier

Busy z Koszalina do Franfurktu

Busy z Koszalina do Mannheim

Busy z Koszalina do Leipzigu

Busy z Koszalina do Jena

Busy z Koszalina do Erfurtu

Busy z Koszalina do Numberga

Busy z Koszalina do Heilbronn

Busy z Koszalina do Stuttgartu

Busy z Koszalina do Basel

Busy z Koszalina do Strasburga

Busy z Koszalina do Karlsruhe

Busy z Koszalina do Kaiserslautern

Busy z Koszalina do Saarbrucken

Busy z Koszalina do Luxemburga

Busy z Koszalina do Aachen

Busy z Koszalina do Venlo

Busy z Koszalina do München

Busy z Koszalina do Augsburga

Busy z Koszalina do Ulm